Περιγραφή θέσης

Σημαντική πολυεθνική εταιρεία Πιστωτικών Καρτών αναζητά εκπροσώπους για το Τμήμα Τηλεπωλήσεων. Οι νέες πιστωτικές κάρτες απευθύνονται στις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις της γερμανικής αγοράς και στόχο έχουν να βοηθήσουν τη χρηματοδότηση αυτών των επιχειρήσεων, τη ρευστότητα των μετρητών τους και τον έλεγχο των καθημερινών τους εξόδων, προσφέροντάς τους παράλληλα πόντους και περαιτέρω οφέλη.

Ως μέλη του Τμήματος Τηλεπωλήσεων θα σχεδιάζετε τις στρατηγικές πωλήσεων, θα έρχεστε σε επικοινωνία με νέους πελάτες, θα προτείνετε τις κάρτες που αντιστοιχούν στο προφίλ της κάθε εταιρείας, θα επιλύετε τυχόν απορίες και θα διαχειρίζεστε τις προσφορές και τα συμβόλαια, σύμφωνα πάντα με την πολιτική της ίδιας της εταιρείας.

Προσόντα

  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Καλή γνώση της γερμανικής γλώσσας
  • Ευγένεια και ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα διερεύνησης της αγοράς και προσαρμογής της προσφοράς στις ανάγκες της κάθε εταιρείας
  • Αυτοπεποίθηση και επιμονή ως προς την επίτευξη στόχων
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Δικαίωμα νόμιμης εργασίας στην Ισπανία
  • 2 ή 3 χρόνια προϋπηρεσίας σε ανάλογη θέση
  • Θα εκτιμηθούν οι σπουδές Marketing

Παροχές

  • Απολαβές: 20.000 ευρώ το χρόνο (μικτά) και επιπλέον bonus
  • Tickets restaurant
  • Περαιτέρω οφέλη μόλις το συμβόλαιο γίνει μόνιμο (πλήρης ασφάλιση, δάνεια σπουδών κ.ά.)
  • Ωράριο: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 - 18:00
  • Τοποθεσία: Μαδρίτη

Αποστολή βιογραφικών: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. (σας παρακαλώ στο θέμα του email να σημειώσετε για ποια θέση ενδιαφέρεστε)